Szkło TERMISIL to unikalne szkło borokrzemowe, trwalsze mechanicznie i odporniejsze termicznie, niż tradycyjne szkło sodowe.

Aktualności bieżące

2016-01-11

W dniach 12-16 lutego 2016 roku we Frankfurcie nad Menem, odbędzie się kolejna edycja targów Ambiente.
Obrazek dla aktualności

W dniach 12-16 lutego 2016 roku we Frankfurcie nad Menem, odbędzie się kolejna edycja targów Ambiente. Są to najwieksze targi dóbr konsumpcyjnych na świecie, gdzie prezentowane są najnowsze produkty i innowacje z dziedziny dekoracji i wyposażenia mieszkań, domów i ogrodów a także szeroko pojętego świata upominków.

więcej

2015-12-10

Konkurencja dla makowców i pierników - Tarta z orzechami
Obrazek dla aktualności

Magia Świąt jest zaklęta w smakach i zapachach. Przyprawy korzenne – goździki i cynamon, włoskie orzechy, miód, czekolada… Użyj wszystkich tych składników, by stworzyć najlepsze i najsmaczniejsze wypieki, które przygotujesz w szkle TERMISIL.

więcej

2015-10-19

Najważniejsze jest to, co niewidoczne dla oczu…
Obrazek dla aktualności

Najważniejsze jest to, co niewidoczne dla oczu – ta prosta, pełna mądrości sentencja sprawdza się w życiu i w kuchni. Technologie, z których korzystamy na co dzień, nie zawsze są dostrzegalne gołym okiem, a jednak sprawdzają się podczas użytkowania. Doskonałym tego przykładem jest borokrzemowe szkło żaroodporne.

więcej

2015-10-18

Kolory jesieni
Obrazek dla aktualności

Według niektórych jesień to najbardziej kolorowa pora roku. Niesamowity klimat tworzą piękne suche liście, urokliwe zachody słońca. Wszystko to sprawia, że ten czas w roku jest pełen melancholii, wspomnień oraz zadumy. Ale jesień to nie tylko nostalgia i refleksyjne długie spacery, to także doskonały czas na spotkania z rodziną i przyjaciółmi.

więcej