Szkło TERMISIL to unikalne szkło borokrzemowe, trwalsze mechanicznie i odporniejsze termicznie, niż tradycyjne szkło sodowe.

Aktualności bieżące

2016-01-11

W dniach 12-16 lutego 2016 roku we Frankfurcie nad Menem, odbędzie się kolejna edycja targów Ambiente.
Obrazek dla aktualności

W dniach 12-16 lutego 2016 roku we Frankfurcie nad Menem, odbędzie się kolejna edycja targów Ambiente. Są to największe targi dóbr konsumpcyjnych na świecie, gdzie prezentowane są najnowsze produkty i innowacje z dziedziny dekoracji i wyposażenia mieszkań, domów i ogrodów a także szeroko pojętego świata upominków.

Targi podzielone są tematycznie na branże:

DINING - dekoracje i nakrycia stołowe (jest to kategoria TERMISIL),
GIVING - prezenty i upominki,
LIVING - pomysły dla mieszkań i domów.

Podczas ostatniej edycji ponad 4.800 wystawców zaprezentowało swoje produkty 135 tysiącom branżystów z całego świata.

Ambiente to targi, które dają możliwość zapoznania się z najnowszymi, wiodącymi trendami ze świata wyposażenia wnętrz, upominków oraz artykułów gospodarstwa domowego.*

TERMISIL Huta Szkła Wołomin S.A.  nieprzerwanie od kilku lat uczestniczy w targach Ambiente. Jest to miesjce gdzie zarówno kontrahenci jak i klienci z całego Świata mają okazję poznać nowości oraz kierunki działalności TERMISIL. Co więcej mają okazję dowiedzieć się wszelkich informacji na temat produkowanego szkła i jego właściwości, gamy dostępnych produktów oraz możliwości współpracy z  TERMISIL.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, które znajduje się w hali 6.2, a jego numer to E22.

 

 

 

*Żródło: http://www.targifrankfurt.pl/index.php?targ=133&&strona=tresc