Szkło TERMISIL to unikalne szkło borokrzemowe, trwalsze mechanicznie i odporniejsze termicznie, niż tradycyjne szkło sodowe.

Warto wiedzieć

Jak się NIE odżywiać latem?
Obrazek dla aktualnoci

Paradoksalnie to właśnie lato a nie zima jest porą, kiedy czyhają na nas kulinarne pułapki. Gdy jesteśmy na urlopie, raczej nie odmawiamy sobie różnych smakołyków (których higiena przyrządzania w „smacznych” barach szybkiej obsługi może pozostawiać wiele do życzenia), gdy wrócimy do pracy, jemy za rzadko i za dużo naraz, bo przecież w ciągu dnia było gorąco i się nam nie chciało.

wicej
Naczynia: szklane czy metalowe?
Obrazek dla aktualnoci

Bardzo lubię gotować – tak, jestem jednym z tych przedstawicieli płci brzydkiej, którzy dobrze czują się w kuchni. Myślę, że gotowanie wychodzi mi całkiem dobrze – chociaż kto wie, może tylko przez grzeczność osoby, które częstowałem swoimi daniami, mówiły, że im smakowało. W kuchni czuję się dobrze, a gotuję nie z obowiązku, ale z czystej przyjemności – po prostu przy tym odpoczywam.

wicej
Gotowanie w szkle – modnie, zdrowo i ekologicznie
Obrazek dla aktualnoci

Moda na zdrowy tryb życia, a co za tym idzie również zdrowe odżywianie, na stałe zagościła wśród nas. Popularność programów, książek i blogów kulinarnych z dnia na dzień rośnie, wzrasta też nasza świadomość, jako ich odbiorców.

wicej
Zapiekanka z warzyw
Obrazek dla aktualnoci

Niezwykle wygodną, łatwą i zdrową potrawą, jaką można przygotować w naczyniu żaroodpornym TERMISIL, jest zapiekanka warzywna. Jest to prawdziwa bomba witaminowa, która dostarcza również odpowiednie ilości błonnika, pełniącego w naszym organizmie wiele istotnych funkcji. Wystarczy kupić świeże warzywa, takie jak [...]

wicej
Szybkie przygotowanie posiłków
Obrazek dla aktualnoci

W dzisiejszych czasach, jeśli nie pasjonujemy się gotowaniem, staramy się przeznaczać na nie jak najmniej czasu, ponieważ albo go nie mamy, albo po prostu nie umiemy gotować. Często jest to związane z korzystaniem z restauracji bądź powszechnych fast foodów, co [...]

wicej