TERMISIL Glass oferuje różne linie produktów ze szkła borokrzemowego: należą do nich między innymi popularna linia żaroodpornych naczyń do pieczenia CLASSIC, czy linia DAILY – rodzina pojemników do przechowywania i przygotowywania żywności.

Szczególnie dumni jesteśmy z innowacyjnych produktów linii GRILL & DROP. Niepowtarzalne wzornictwo żaroodpornych naczyń do pieczenia GRILL & DROP oraz eleganckie i nowoczesne opakowania, powodują że linia GRILL & DROP stanowi znakomitą ofertę dla Konsumentów zainteresowanych wyrobami premium. Każde naczynie linii GRILL & DROP składa z dwóch części: brytfanny i głębokiej pokrywy, które dodatkowo posłużyć może do przygotowywania innych potraw.

Na ściance pokrywy znajdują się szklane wypustki (krople), które powodują skraplanie się osiadającej pary. Krople wody opadają na dno naczynia, w którym znajdują się rowki. Umożliwia to pełen obieg pary wokół pieczonej potrawy. Dzięki temu każda potrawa jest jeszcze smaczniejsza, a jej zapach intensywny. GRILL & DROP jest zatem nie tylko eleganckim designem, ale również unikalną funkcjonalnością. Jesteśmy właścicielami patentu GRILL & DROP.

Zachęcamy do zapoznania się z filmikiem oraz zdjęciami przedstawiającymi zasady funkcjonowania naszego rozwiązania GRILL & DROP.

Zastosowanie kropli szklanych w pokrywie daje efekt równomiernego nawilżenia potrawy
Zastosowanie ryfli szklanych na dnie naczynia chroni potrawę przed przywieraniem
GRILL & DROP System wymusza termoobieg aromatu i pary wodnej
Efekt: soczyste, aromatyczne i smaczne mięso