Jesteśmy jedynym w Polsce oraz jednym z niewielu w Europie producentów żaroodpornych naczyń kuchennych ze szkła borokrzemowego. Jesteśmy dumni z naszej tradycji – korzenie hutnictwa na Ziemi Wołomińskiej sięgają roku 1905. Posiadamy bogate i unikatowe doświadczenie w zakresie wytopu szkła borokrzemowego, które produkowane jest na Ziemi Wołomińskiej od 1953 roku.

W TERMISIL Glass szczególnie dumni jesteśmy z naszej marki TERMISIL, która istnieje od 1957 roku. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, średnio co 15 sekund Konsument kupuje w Polsce naczynie w marce TERMISIL – laureata konkursu Teraz Polska z 2019 roku. Marka TERMISIL znana jest w wielu krajach na całym świecie – nasze wyroby w marce TERMISIL znaleźć można na półkach w sklepach oraz katalogach wysyłkowych między innymi w Egipcie, Republice Południowej Afryki, Turcji, Ukrainie, Czechach, Niemczech, Kanadzie, USA, Serbii, Kazachstanie, Grecji, Rumunii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, na Słowacji czy na Węgrzech.

W TERMISIL Glass zatrudniamy fachowców specjalizujących się w produkcji, obróbce oraz kompletacji naczyń ze szkła borokrzemowego. Produkcja w TERMISIL Glass odbywa się 24 godziny na dobę przez cały rok. Dlatego większość spośród naszych Pracowników pracuje w systemie wielozmianowym Nasza praca wymaga doświadczenia, wiedzy i odporności na trudne warunki (temperatura na całej linii – od formowania wyrobu po finalną kontrolę jakości jest wysoka).

W okresie pandemii Covid-19 nasi Pracownicy pracowali na miejscu przy zachowaniu szczególnych rygorów bezpieczeństwa (podział firmy na strefy, ograniczenia w przemieszczaniu się, praca home-office jedynie w przypadku pracowników biurowych). Posiadamy w tym zakresie odpowiednie procedury i doświadczenie, które pozwala nam zapewnić produkcję dla Państwa nawet w trudnych sytuacjach.