Marka TERMISIL jest znana na całym świecie.. Istnieje wiele powodów, dla których co 5 sekund ktoś na świecie kupuje naczynie ze szkła TERMISIL. Dlaczego warto korzystać ze szkła TERMISIL:

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji szkła. Nasza Huta istnieje od 1905 roku
  • Oferujemy naczynia w eleganckim i unikatowym designie. Posiadamy własne rozwiązania patentowe
  • Nasze naczynia są odporne na działanie wysokich i niskich temperatur w zakresach od -50 do +300°C
  • Szkło TERMISIL przechodzi pozytywnie testy na szok termiczny co najmniej 180 ֯C zgodnie z normą Europejską EN 13 834
  • Szkło TERMISIL nie zawiera kadmu i ołowiu zgodnie z wymogami Dyrektywy Komisji 2005/31/WE
  • Nasze wyroby mogą być wykorzystywane w różnych urządzeniach (piekarniki, lodówki, kuchenki mikrofalowe, kuchenki elektryczne, zmywarki)
  • Jesteśmy jedynym w Polsce i jednym z kilka na świecie producentów naczyń kuchennych ze żaroodpornego szkła borokrzemowego
  • Jesteśmy członkiem międzynarodowej Grupy KAVALIER – największego naświecie producenta naczyń ze szkła borokrzemowego


Oferujemy szeroki wachlarz wyrobów kuchennych z żaroodpornego szkła borokrzemowego. Należą do nich:

NACZYNIA DO PIECZENIA

Solidne i pojemnych naczyń do pieczenia można nabyć zarówno jako pojedyncze naczynia, jak i w zestawach. Każde naczynie składa się z pokrywy i spodu, który można wykorzystać również jako jednoczęściową brytfannę.

Naczynia do pieczenia ze szkła TERMISIL są multifunkcjonalne. Naszych naczyń można używać w piekarnikach oraz w zmywarkach. W naszej ofercie znajdują się dwie podstawowe linie żaroodpornych naczyń do pieczenia ze szkła borokrzemowego CLASSIC oraz GRILL & DROP.

BRYTFANNY

Dla miłośników lazanii oraz innych wypieków oferujemy szeroki wachlarz solidnych i pojemnych brytfann ze szkła TERMISIL. Nasze brytfanny są niezastąpione przy pieczeniu mięs, dań wegetariańskich oraz innych potraw wymagających wysokich temperatur.

Brytfanny oferujemy w różnych pojemnościach i kształtach (owalne, okrągłe i prostokątne), dzięki czemu można je kompletować (można również nabywać zestawy brytfann).

POJEMNIKI DO PRZECHOWYWANIA ŻYWNOŚCI

Szklane pojemniki do przechowywania żywności robią cieszą się coraz większą popularnością i stają się niezbędnym elementem wyposażenia kuchennego. Nic dziwnego, coraz więcej konsumentów zwraca uwagę na aspekty ekologii w kuchni.

Oferujemy różne kształty i pojemności pojemników do przechowywania żywności. Nie może ich zabraknąć w żadnej spiżarni, w żadnej lodówce, na żadnym stole … ani w żadnym koszyku na majówkę.

TARTY I KEKSÓWKI, FORMY DO PIECZENIA

Specjalną ofertę kierujemy do miłośników słodkich wypieków. W naszych formach do pieczenia, tartach i keksówkach można piec babki, ciasta, czy słodkie tarty.

 W naszych tartach i keksówkach można przygotowywać jednak również inne dania – na przykład pasztety, tarty wegateriańskie, tarty z łososiem czy kurczakiem, a nawet pizzę.

Czy na słono, czy na słodko – żadne naczynie nie zastąpi tart i keksówek ze szkła TERMISIL.

SALATERKI

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór salaterek z żaroodpornego szkła borokrzemowego. Można w nich przygotowywać i serwować sałatki, dania z mięs czy zupy. Ponadto, doskonale sprawdzą się do podawania przekąsek i różnego przysmaków, takich jak owoce, warzywa, rodzynki, czy orzechy.

Salaterek ze szkła TERMISIL nie może zabraknąć na żadnym rodzinnym przyjęciu, ani na żadnej imprezie dla przyjaciół.

ZESTAWY NACZYŃ

Dla koneserów sztuki kulinarnej oferujemy całe zestawy naczyń.

Zestawy naczyń w eleganckich kartonach ozdobnych są znakomitym pomysłem na prezent.

Szczególną popularnością cieszą się zestawy dwa w jednym – zwykle w naczyniu do pieczenia znajduje się inne mniejsze naczynie (np. dzbanek lub komplet szklanek).

DZBANKI

Oferujemy szeroki wybór dzbanków dla koneserów kawy, herbaty, napojów ziołowych oraz napojów chłodnych. Oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań dzbanków całoszklanych oraz z plastikowym osprzętem w modnych kolorach.

Dzbanki nadają się do przygotowania napojów oraz ich serwowania. Nadają się do zmywarek i mogą być przechowywane w lodówkach. Dzbanki ze szkła TERMISIL są odporne na wysokie oraz niskie temperatury – w zakresach od -50 do +300°C.

SZKLANKI

Oferujemy szeroki wybór szklanek, filiżanek i kubków z żaroodpornego szkła borokrzemowego. Nasze szklanki mają elegancki design, a dzięki poręcznym szklanym uchwytom są łatwe w użyciu.

AKCESORIA KUCHENNE

Akcesoria kuchenne stanowią znakomite uzupełnienie podstawowych wyrobów ze szkła TERMISIL.

Na stole, na którym serwuje się napoje z dzbanków TERMISIL, nie może zabraknąć również mleczników i cukiernic ze szkła TERMISIL.

Znakomitym uzupełnieniem szklanek ze szkła TERMISIL są natomiast szklane słomki oferowane w zestawach wraz ze szczoteczką do czyszczenia.

TERMISIL salaterki
TERMISIL brytfanna