Wielkanoc, czyli jak nasze Babcie korzystają od dziesięcioleci z naczyń TERMISIL

W Polsce, Wielkanoc tradycyjnie spędza się w gronie rodzinnym. W zależności, skąd pochodzimy, na myśl o daniach wielkanocnych, wspominamy roladki z mięsem, pieczone kaczki i gęsi, czy pieczony schab. Wszystkie te dania najlepiej przygotować w naczyniach i brytfannach TERMISIL.

Na wielkanocnym stole nie może zabraknąć również ciast wypiekanych i podawanych w formach TERMISIL. Przy stole spotykają się całe pokolenia.

Wspominając dzieciństwo, często myślimy o naszych Babciach i Prababciach, które potrafiły wyczarować w kuchni najbardziej wykwintne potrawy wielkanocne nawet w ciężkich czasach. Gdzie tkwi kulinarny sekret naszych Babć i Prababć? Dlaczego nawet najwykwintniejsza restauracja na świecie nie może równać się z kuchnią Babci czy Prababci? Oczywiście sekret tkwi w pasji do gotowania oraz do uszczęśliwiania wszystkich domowników. W korzystaniu z przepisów, które przechodziły z pokolenia na pokolenie. W umiejętności wyszukiwania najzdrowszych i najsmaczniejszych składników na pobliskim ryneczku. Tajemnica sukcesu tkwi jednak również … w naczyniach kuchennych TERMISIL ze szkła borokrzemowego. Seryjną produkcję takich naczyń w Wołominie uruchomiono już ponad 40 lat temu – w roku 1980. Stąd też w wielu naszych domach przechowywane są, jako pamiątki z przeszłości, naczynia TERMISIL. One nigdy się nie starzeją i wciąż można z nich korzystać. Zachęcamy do nowych zakupów naczyń TERMISIL, które będą znakomitym uzupełnieniem tych pamiątek.